Lampa wisząca Austell – dopełnienie skandynawskiego i loftowego wystroju

To model wyróżniający się wizualną lekkością - wszystko to zasługa ażurowego klosza o regularnym kształcie. Posiada on liczne prześwity, przez które światło będzie miękko sączyć się do wnętrza, tworząc niezwykle przytulną, intymną atmosferę. Metalowa lampa wisząca o takiej konstrukcji może zawisnąć nad stołem w jadalni. Jeśli ma on spore gabaryty, stwórz instalację z kilku zwisów. W tym modelu oprawka ma średnicę równą 16,5 cm. Możesz zamontować przynajmniej trzy takie lampy. Cały blat będzie zalany światłem, a pomieszczenie zyska niecodzienny charakter.

Lampa wisząca Austell składa się z prostego zawieszenia zwieńczonego siatkowym kloszem. Wraz z podsufitką mierzy 110 cm. Całość przyobleczona jest w czarny mat, przez co prezentuje się niebywale elegancko. Skromna budowa abażuru została uatrakcyjniona poprzez zastosowanie ukośnej przepaski ze złotym połyskiem po wewnętrznej stronie.

Lampa wisząca druciana z uwagi na surowy, przemysłowy design dobrze odnajdzie się w industrialnych wnętrzach. Przy jej użyciu możesz zbudować kontrast w pomieszczeniu utrzymanym w stylu skandynawskim pełnym jasnych barw i miękkich tkanin.

Wymiary
Długość 110 cm
Średnica 16,5 cm
Waga 0.796 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo