Elegancka lampa o uniwersalnym designie

Lampa wisząca Balla to świetne rozwiązanie dla wielbicieli wielu stylów wystroju. Pasuje do klasyki, stylu nowoczesnego, minimalistycznego, skandynawskiego, eklektycznego. Najlepiej prezentuje się w salonie, ale może wisieć również w sypialni, przedpokoju, jadalni, restauracji. To ponadczasowy model, który dobrze komponuje się z różnymi meblami i kolorystyką wnętrz. Podkreśli przestronne wysokie pokoje, ale odnajdzie się także np. w holu hotelowym.

Lampa Balla wykonana jest ze stali i szkła. Na jej prosty, elegancki i wysmakowany design składa się kulisty szklany klosz na długim zwisie. Lampa sprawia wrażenie delikatnej i dlatego sprawdzi się w zestawieniu z lekkimi meblami.

Źródłem światła jest żarówka. Ponieważ nie ma jej w komplecie z lampą, należy wybrać ją samemu. Warto decydować się na energooszczędną żarówkę LED. Lampa ma kolory satynowego metalu (elementy metalowe) i opalizowanego szkła (klosz). Wymiary wynoszą: 25 × 180 cm.

Lampa odnajdzie się w stylistyce skandynawskiej, gdzie króluje biel i naturalne materiały. Dobrze wygląda w przestronnym salonie, urządzonym jasnymi meblami z pastelowymi ścianami.

Wymiary
Średnica 25 cm
Wysokość 180 cm
Waga 1.26 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Globo Eastern Europe S.R.O.