Oprawy świetlne dzisiaj nie tylko zapewniają jasność ale są też estetyczna ozdoba nowoczesnych wnętrz. Kolekcja BARBADOS łączy w sobie zarówno prostą konstrukcję jak i nowoczesny design, dzięki czemu zyskuje coraz większe grono miłośników. Geometryczny szklany klosz występuje w kilku wersjach kolorystycznych, przez co możesz dopasować go do aranżacji. Całość dopełniają chromowane elementy, którymi wykończona jest lampa. Sypialnia, kuchnia czy pomieszczenie komercyjne zyska nowy wymiar dzięki zastosowaniu oświetlenia z kolekcji BARBADOS.

 

- Lampa wisząca Barbados jest idealna propozycja do nowoczesnego wnętrza. Połączenie klasycznego oświetlenia z designerską ozdobą sprawi, że salon, jadalnia czy sypialnia zyska indywidualny charakter.

- Geometryczny szklany klosz w kolorze czarnym wpisze się w wiele aranżacji. Od wewnątrz klosz pokryty jest złotą powłoką dzięki czemu pomieszczenie spowije ciepłe światło. W kolekcji dostępne są inne wersje kolorystyczne klosza.

- Czarny przewód można regulować dopasowując jego długość do swoich potrzeb. Estetycznym dodatkiem są także chromowane elementy.

- Z uwagi na rozmiar lampy sugerujemy zastosowanie jej w średniej wielkości pomieszczeniu.

- Dedykowana żarówka: E27, o mocy max. 60W.

Wymiary
Długość 90 cm
Szerokość 45 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Argon