Lampa wisząca Barbados – wprost idealna do niewielkich wnętrz

Rodzina lamp wiszących Barbados zachwyci miłośników nowoczesnych dodatków do wnętrz. Wyróżnia się ona prostotą oraz odmiennym wykończeniem poszczególnych elementów. A ściślej rzecz biorąc – wewnętrznej, jak również zewnętrznej powłoki klosza oraz przewodu. Ta oprawa dobrze będzie wyglądać zarówno w nowoczesnych, jak i minimalistycznych aranżacjach.

Lampa wisząca Barbados z kloszem wykonanym z transparentnego szkła może pojawić się w każdym wnętrzu. Problem związany z dopasowaniem kolorystycznym w jej przypadku nie istnieje. Przezroczyste szkło sprawia, że w ciągu dnia abażur jest ledwo widoczny. Po zmroku ostre kanty jego geometrycznej bryły będą załamywać światło, co da bardzo malowniczy efekt we wnętrzu. Charakteru temu zwisowi dodaje ciemne zawieszenie.

Ten szklany zwis nazywa się Barbados Mini, gdyż wyposażony jest w klosz o średnicy równej 20 cm, a co za tym idzie, zainstalowany jest jedynie na przewodzie. Wersja Maxi posiada większy klosz (średnica 43 cm), dlatego pojawiają się w niej linki wzmacniające konstrukcję. Ich obecność wpływa także na zmianę kształtu przewodu, co jest dodatkowym elementem wzbogacającym prezentację tego zwisu.

Barbados - wymiary
Szerokość 20 cm
Wysokość 90 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Argon
Informacje techniczne

kolor: transparentny

typ gwintu: E27

max moc źródła światła: 60W

ilość źródeł światła: 1

źródło światła w komplecie: nie

klasa szczelności (IP): 20

gwarancja (miesiące): 24

Pozostałe informacje
Źródło światła żarówka
Materiał szkło
Typ gwintu E27
Max moc źródła światła 60W