Lampa wisząca Barnstaple – industrialny żyrandol jak z fabryki

Marzysz o mieszkaniu w wyremontowanej stodole, manufakturze czy fabryce? Ten dość odważny trend jest pokłosiem kryzysu szalejącego w latach 50. w USA, w wyniku którego prywatni najemcy przejęli za bezcen opustoszałe zakłady przemysłowe. Jeśli i Ty dostrzegasz industrialny potencjał w swoim domu, spodoba Ci się lampa wisząca Barnstaple.

Ten oryginalny żyrandol ma wiele do zaoferowania. Możesz zamontować w nim aż 6 źródeł światła (E27, max 40 W), dlatego będzie odpowiedni do wysokich i bardzo przestronnych wnętrz. Metalowe klosze wyglądają tak, jakby przyniesiono je prosto z opuszczonej fabryki! Każdy został ozdobiony przetarciami i ciemnymi plamami imitującymi patynę, dzięki czemu industrialna lampa Barnstaple zyskuje nad wyraz „surowy” styl. Autentyzmu dodają również czarne zaworki służące do regulacji klosza oraz podsufitka z postarzanego drewna.

Rozłożysty żyrandol „pająk” wymaga okazałego wnętrza – to nie musi być loft czy stodoła, wystarczy nowoczesny dom z salonem na otwartym planie. Choć lampa daje wystarczająco dużo światła, dla wzmocnienia efektu wstaw oświetlenie dodatkowe (podłogowe, stołowe) w industrialnym stylu.

Wymiary
Długość 130 cm
Średnica 17,5 cm
Waga 4.636 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo