Lampa wisząca Brava - przytulne światło w designerskiej oprawie

Chcesz uniknąć nudy w minimalistycznym salonie? A może planujesz ocieplić surowy wystrój, nie tracąc przy tym oryginalności? Postaw na awangardowe oświetlenie! Lampa wisząca Brava to doskonały przykład funkcjonalnego wyposażenia, które przyciąga wzrok niczym dzieło sztuki.

Ta lampa jest jak nowoczesna rzeźba – przestrzenna konstrukcja daje wrażenie dynamiki, przełamując monotonię domowych wnętrz. Ciekawie wygięte listewki tworzą ażurową formę, dzięki czemu klosz wygląda lekko i nieprzeciętnie. Co równie ważne, lampa sufitowa Brava została wykonana z drewna i imitującego je metalu, dlatego będzie wspaniałym dodatkiem wnoszącym ciepły i naturalny akcent. Klosz jest na tyle duży, że możesz użyć tego modelu jako oświetlenia głównego w salonie lub dużej jadalni.

Oprawa oświetleniowa Brava znakomicie komponuje się ze stylem skandynawskim – zamontowana w kuchni, pięknie uzupełni wyposażenie składające się z białych szafek i drewnianego blatu. To doskonały wybór, jeśli masz wnętrze w stylu ekologicznym lub retro, jednak drewniana lampa wisząca sprawdzi się również w nowoczesnych aranżacjach, które wymagają „ocieplenia”.

Wymiary
Długość 120 cm
Średnica 50 cm
Waga 2.1 kg
Do pobrania