Lampa wisząca Capital – olśniewające dzieło sztuki w Twoim salonie

Zastanawiasz się, dlaczego Twój salon wygląda pospolicie mimo kosztownych mebli i wyrazistych dodatków? Być może brakuje w nim dobrego podsumowania w postaci wyjątkowego oświetlenia – w tym celu w Twoim domu powinna zagościć lampa wisząca Capital marki Markslöjd.

Żyrandol szwedzkiego producenta to widowiskowe połączenie chłodnej elegancji i fantazyjnej formy. Konstrukcja w kolorze jasnego złota sprawi, że nawet najprostsza aranżacja zyska znamiona luksusu i wyrafinowania. Odkryte żarówki (brak w zestawie) wspaniale rozświetlą otoczenie, dzięki czemu wnętrze sprawi wrażenie przestronniejszego. Lampa Markslöjd Capital to produkt wyjątkowy także ze względu na nietypową budowę – klosz jest przymocowany na segmentowanym drążku, który można skrócić przez wyjęcie 1 lub 2 części. Ramiona można obracać wokół poziomej osi, tworząc w ten sposób indywidualne kompozycje oświetleniowe.

Złota lampa wisząca Capital może zostać gwiazdą salonu urządzonego w stylu mid-century, w którym oświetlenie powinno wręcz dominować nad resztą wyposażenia. Ze względu na znaczną długość (168 cm), żyrandol wygląda wspaniale zawieszony nisko nad stołem lub w wysokich wnętrzach (sypialnia w kamienicy, salon z antresolą).

Wymiary
Długość 168 cm
Średnica 62 cm
Waga 3.5 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Markslojd