Lampa wisząca Crystal Grey – industrialne oświetlenie w łagodnej wersji

Subtelne lampy to zawsze bezpieczne rozwiązanie – nie zaburzają proporcji wnętrza i nie popsują misternie zaplanowanej aranżacji. Ale czy stonowane oświetlenie musi być nudne? Niekoniecznie! Lampa wisząca Crystal Grey zaskoczy Cię loftowym charakterem w nieco delikatniejszej odsłonie.

Industrialny „druciak” i klasyczny abażur w jednym? To możliwe! Podstawowym elementem tego jednopromiennego zwisu jest metalowa siatka, zainspirowana oświetleniem używanym w warsztatach i na budowach. Centralną część klosza okrywa tekstylny abażur, przez który lampa industrialna nabiera łagodniejszego wyrazu, a dodatkowo zapewnia przyjemne dla oczu światło. Szara kolorystyka pasuje do nowoczesnych trendów wnętrzarskich, w których dominują neutralne barwy. Dzięki lampie Crystal Grey wnętrze nie traci „pazura”, a jednocześnie zyskuje przytulny nastrój.

Potrzebna Ci lampa nad stół do salonu urządzonego w stylu nowoczesnym lub soft industrialnym? Ten model sprawdzi się znakomicie – już podczas pierwszego posiłku docenisz przytulną atmosferę, jaką zapewnia metalowo-tekstylny abażur. Aby oświetlić całe pomieszczenie, drugą lampę zamontuj na środku salonu lub nad kanapą.

Wymiary
Długość 100 cm
Szerokość 23 cm
Wysokość 23 cm
Waga 0.7 kg
Do pobrania
Producent produktu:
TK Lighting