Lampa wisząca Crystal Grey – industrialne oświetlenie w łagodnej wersji

Subtelne lampy to zawsze bezpieczne rozwiązanie – nie zaburzają proporcji wnętrza i nie popsują misternie zaplanowanej aranżacji. Ale czy stonowane oświetlenie musi być nudne? Niekoniecznie! Lampa wisząca Crystal Grey zaskoczy Cię loftowym charakterem w nieco delikatniejszej odsłonie.

Industrialny „druciak” i klasyczny abażur w jednym? To możliwe! Podstawowym elementem tego jednopromiennego zwisu jest metalowa siatka, zainspirowana oświetleniem używanym w warsztatach i na budowach. Centralną część klosza okrywa tekstylny abażur, przez który lampa industrialna nabiera łagodniejszego wyrazu, a dodatkowo zapewnia przyjemne dla oczu światło. Szara kolorystyka pasuje do nowoczesnych trendów wnętrzarskich, w których dominują neutralne barwy. Dzięki lampie Crystal Grey wnętrze nie traci „pazura”, a jednocześnie zyskuje przytulny nastrój.

Potrzebna Ci lampa nad stół do salonu urządzonego w stylu nowoczesnym lub soft industrialnym? Ten model sprawdzi się znakomicie – już podczas pierwszego posiłku docenisz przytulną atmosferę, jaką zapewnia metalowo-tekstylny abażur. Aby oświetlić całe pomieszczenie, drugą lampę zamontuj na środku salonu lub nad kanapą.

Wymiary
Długość 100 cm
Szerokość 23 cm
Wysokość 23 cm
Waga 0.7 kg
Do pobrania