Przyjemna dla oka i stylowa lampa Dave

Wisząca lampa Dave to połączenie delikatności i dobrego stylu. Ładny design sprawia, że oświetlone nią pomieszczenia nabierają łagodnego charakteru, przez co przebywanie w nich staje się prawdziwą przyjemnością. Pasuje do salonu, sypialni, jadalni. Można stworzyć z nią w roli głównej aranżację w stylu klasycznym, nowoczesnym, minimalistycznym, skandynawskim czy nawet boho. Jest to uniwersalne źródło oświetlenia.

Lampa wisząca Dave została zrobiona z drewna, metalu i tkaniny. Abażur z tkaniny ma kształt wiszącej na długich zwisach elipsy. Zwisy zamontowane są na drewnianej listwie. Lampa wygląda bardzo delikatnie i stylowo. Posiada dwa źródła światła – są to żarówki o gwincie E27. Należy je dobierać osobno. Warto przy tym postawić na żarówki LED. Są energooszczędne i świecą dłużej od tradycyjnych. Kolory lampy to drewno olejowane oraz szary (abażur). Wymiary wynoszą: 30 × 80 × 130 cm.

Tego typu lampa odnajdzie się w urządzonych w jasnych kolorach pomieszczeniach z delikatnymi dodatkami typu firanki, lekkie meble z jasnego drewna albo wikliny. Nadaje subtelności wnętrzom.

Wymiary
Długość 30 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 130 cm
Waga 1.7 kg
Do pobrania