Gwiazda wisząca Solvalla – niezbędna ozdoba na święta

Wypatrujesz na niebie pierwszej gwiazdki? Nie możesz już doczekać się momentu rozpakowywania prezentów? Podkreśl ten wyjątkowy nastrój za pomocą aranżacji domu. Zwróć uwagę na gwiazdę wiszącą Solvalla. Powiesić ją możesz nie tylko w swojej sypialni czy salonie, ale również w biurze, pracowni czy w sklepie. Biała lampa w kształcie gwiazdy będzie też ciekawym akcentem dekoracyjnym na wesele w zimie. Przyozdobi salę weselną i stworzy magiczną, leśną aranżację np. wraz ze świecami, gałęziami jodły czy szyszkami i mchem.

Lampa z papieru to smukła, ośmioramienna wycinanka z ażurowymi, symetryczie rozmieszczonymi otworami. Posiada dość długą zawieszkę, którą możesz wyregulować. Zawiesisz ją na wybranej wysokości w oknie (na karniszu), na belce, na ścianie czy suficie. Szczególnie interesujący efekt stworzy w połączeniu z kilkoma innymi gwiazdami, np. złotymi.

Świecąca gwiazda posiada wymiary 75 x 75 x 22 cm. Do kompletu dobierz świetlówkę z gwintem E14 o mocy max. 25W. Zaświeć ją i daj wszystkim znać, że czas na zasłużony, świąteczny wypoczynek!

Wymiary
Długość 22 cm
Średnica 75 cm
Wysokość 75 cm
Waga 0.35 kg
Do pobrania