Lampa wisząca Deva Graphite – zabawa formą

Jeśli chcesz być blisko natury nawet w swoich czterech ścianach, zwróć uwagę na lampę wiszącą Deva Graphite z drewnianym akcentem. Przyda Ci się ona w salonie jako główne źródło oświetlenia. Na długości 90 cm rozmieszczone są cztery klosze w formie klasycznych walców, które dadzą intensywne światło. Jej wzornictwo jest stonowane, a zarazem niebanalne i uniwersalne. Z łatwością dopasujesz do niej pozostałe lampy i inne elementy wyposażenia. Walcowate klosze w różnych rozmiarach oraz drewniany stelaż, na którym wiszą, to jej charakterystyczne detale dekoracyjne.

Nowoczesna lampa wisząca została wykonana z metalu z drewnianymi elementami oraz tekstylnymi abażurami w kolorze grafitowym. Lampa ma wymiary 90 x 22 x 98 cm, dzięki czemu będzie świetnym uzupełnieniem przestrzennego wnętrza.

Deva Graphite uwypukli klasyczny, skandynawski i nowoczesny styl Twojego salonu, kuchni lub jadalni, dodając im jednocześnie nieco domowego ciepła. Klosze należy uzupełnić o żarówki E27 o mocy maksymalnej 60W każda. Grafitowa lampa sufitowa ma klasę szczelności IP20 – jej klosz zabezpiecza przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy równej i powyżej 1,25 cm.

Wymiary
Długość 90 cm
Szerokość 22 cm
Wysokość 98 cm
Do pobrania
Producent produktu:
TK Lighting