Modernistyczna lampa, która nadaje charakteru

Lampa wisząca Diamond to ciekawy pomysł na oświetlenie bardzo różnych pomieszczeń. Można ją umieścić w salonie, kuchni, jadalni, przedpokoju, pokoju młodzieżowym, barze, pubie. Wszędzie tam, gdzie przeważa wystrój bazujący na nowoczesnych rozwiązaniach i połączeniach np. stal-szkło, drewno – kamień. Z jednej strony nawiązuje do dawnych sposobów oświetlenia pomieszczeń przemysłowych, z drugiej wygląda modnie i interesująco. Pasuje do aranżacji typu loft, lub nowoczesnych.

Lampa Diamond jest wykonana z metalu. Jej klosz ma kształt drucianego diamentu, który dzięki brakowi osłony emituje nieprzytłumione światło. Kształt sprawia, że lampa pomimo użytego materiału wygląda lekko i finezyjnie. Zawieszony jest na długim, prostym zawiesiu. Źródłem światła jest tu żarówka (gwint E27). Należy dobrać ją osobno. Szczególnie polecany energooszczędny LED. Kolor lampy to czerń. Wymiary wynoszą: 41 × 115 cm.

Najlepiej będzie się prezentowała w pomieszczeniach w stylu loft, na tle np. kamiennych ścian i metalowych dodatków typu świecznik, mebli z metalowymi elementami.

Wymiary
Szerokość 41 cm
Wysokość 115 cm
Waga 1.42 kg
Do pobrania