Lampa wisząca Diamond 22 × 22 × 110 cm– nowoczesny akcent do niewielkiego wnętrza

Estetyczna lampa wisząca Diamond 22 × 22 × 110 cm to oświetlenie jednopłomienne, idealne do niedużego pomieszczenia. Bardzo dobrze będzie wyglądać w pokoju młodzieżowym, sypialni, małej kuchni, przedpokoju, a także jako oświetlenie nad stolikiem w kawiarni. Najlepsze otoczenie dla niej to aranżacje nowoczesne, loftowe, industrialne i vintage. Lampa wisząca Diamond wnosi do pokoju delikatny powiew nowoczesności, nie dominując nad otoczeniem, tylko lekko podkręcając styl.

Lampa wisząca Diamond 22 × 22 × 110 cm jest zrobiona z metalu i tworzywa sztucznego. To jeden druciany klosz w kształcie przezroczystego diamentu, zawieszony na długiej lince. Do lampy potrzebna będzie żarówka o gwincie E27. Warto wybrać żarówkę energooszczędną, a dodatkowo skoro klosz jest odkryty, można postawić na oryginalny kształt lub kolor. Lampa ma kolor biały. Wymiary to: 22 × 22 × 110 cm.

Sprawdzi się w niewielkich, urządzonych nowocześnie pokojach o prostych meblach w zdecydowanych kolorach (biały, grafit). Najlepiej prezentuje się w jasnym otoczeniu, ale całkiem nieźle kontrastuje z ciemnymi ścianami.

Wymiary
Długość 22 cm
Szerokość 22 cm
Wysokość 110 cm
Waga 0.71 kg
Do pobrania