Lampa wisząca Diamond biała – nowoczesny sposób na oświetlenie kuchni i nie tylko

Ciekawa i oryginalna lampa wisząca Diamond biała jest doskonałym źródłem oświetlenia dla wielu pomieszczeń. Może wisieć w kuchni, jadalni, przedpokoju, gabinecie, sypialni, niewielkim salonie. Nadaje się również do wnętrz restauracyjnych. Świetnie zgrywa się ze współczesnymi wnętrzami, gdzie kładzie się nacisk na prostotę i nowoczesność. Pasuje do aranżacji nowoczesnych, vintage, loftowych i industrialnych. Podkreśla chłodną kolorystykę wystroju, wnosząc do pomieszczenia dużo światła.

Lampa wisząca Diamond biała została zrobiona z metalu i tworzywa sztucznego. To pojedynczy, przestrzenny klosz w kształcie diamentu, co świetnie obrazuje nazwę lampy. Klosz wisi na długiej lince. Do lampy należy dokupić żarówkę E27 – warto stawiać na energooszczędne ledowe, które są znacznie bardziej wytrzymałe. Wymiary lampy wynoszą: 30 × 30 × 120 cm.

Ta estetyczna lampa dobrze wygląda nad stołem w jadalni albo nowoczesnej kawiarni. Klosz daje możliwość wyboru ciekawej żarówki, co jeszcze bardziej podkreśli niezwykły charakter całości.

Wymiary
Długość 30 cm
Szerokość 30 cm
Wysokość 120 cm
Waga 0.99 kg
Do pobrania