Lampa wisząca Diamond New – awangardowa lampa do salonu

Lampa wisząca Diamond New to ciekawy i oryginalny model. Wizualnie nowoczesna i nietuzinkowa, sprawdzi się w salonie, sypialni, jadalni, gabinecie, restauracji. Kolorystyką będzie pasować niemal do wszystkiego, dlatego bez względu na to, czy zamierzasz kupić lampę do jasnego czy ciemnego pomieszczenia, ta akurat może się sprawdzić. Lampa wisząca Diamond New najlepiej komponuje się z wystrojami w stylu nowoczesnym, loftowym, industrialnym i vintage. Będzie ładnie wyglądać w pokoju, w którym są metalowe dodatki: świeczniki, kwietniki, stoliki z giętymi nogami.

Lampa wisząca Diamond New została zrobiona z metalu. Do okrągłej podsufitki, przymocowano linki, na których wiszą trzy klosze w kształcie diamentu. Potrzebne będą do nich żarówki E27. Można wybierać także spośród żarówek energooszczędnych. Ponieważ klosze są ażurowe, można dobrać do nich ładne wizualnie żarówki. Kolor lampy – czarny. Wymiary wynoszą: 45 × 45 × 100 cm.

Ta ciekawa lampa pasuje do innych lamp z tej samej kolekcji, na przykład kinkietów lub lamp podłogowych. Świetnie komponuje się z meblami z metalowymi dodatkami.

Wymiary
Długość 45 cm
Szerokość 45 cm
Wysokość 100 cm
Waga 2.17 kg
Do pobrania