Lampa wisząca Dione – stylowe połączenie czerni i złota

Potrójna lampa wisząca z kolekcji Dione zachwyca nowoczesnym designem i stylowym połączeniem czerni i antycznego złota. Trzy źródła światła z możliwością montażu żarówki o maksymalnej mocy 40 W zapewniają jasne oświetlenie całego pomieszczenia. To dobry wybór do salonu, jadalni, sypialni lub na otwartą klatkę schodową.

Największą ozdobą lampy wiszącej Dione są trzy dekoracyjne klosze wykonane z czarnego szkła dymionego. Ciemny kolor szkła efektownie kontrastuje ze stelażem i elementami w kolorze antycznego złota. Całość prezentuje się nowocześnie, a równocześnie bardzo elegancko. Wymiary lampy to 160x105x25 cm.

Lampa wisząca Dione posiada trzy oprawki przeznaczone do montażu żarówek o typie gwintu E14. Zastosowana klasa szczelności IP20 chroni konstrukcję lampy przed kurzem oraz zwiększa jej trwałość.

Lampa wisząca Dione stwarza liczne możliwości aranżacyjne. Lampa sprawdzi się zarówno, jako światło główne, jak i dodatkowe oświetlenie stołu. Aranżację możesz uzupełnić, wprowadzając pozostałe modele z tej samej serii.

Wymiary
Długość 25 cm
Szerokość 105 cm
Wysokość 160 cm
Waga 5.1 kg
Do pobrania