Lampa wisząca Exmoor – oryginalny żyrandol do surowych wnętrz

Masz salon w stylu industrialnym lub loftowym, ale wnętrzu nadal brakuje wyrazistego „pazura”? Pomyśl o efektownym oświetleniu! Lampa wisząca Exmoor doświetli każdy zakamarek i przy okazji potwierdzi Twoje zamiłowanie do nietuzinkowych aranżacji.

Ośmiopunktowy żyrandol zapewnia wystarczająco dużo światła do pracy, zabawy i posiłków, dbając o właściwe oświetlenie domowej przestrzeni. Czarna podstawa z metalu wspaniale koresponduje z męskimi i fabrycznymi stylizacjami, a zarazem gwarantuje bezpieczeństwo przy energicznych dzieciach. Łamana konstrukcja przypomina odnóża pająka, dzięki czemu lampa sufitowa Exmoor zwraca na siebie uwagę nie tylko po włączeniu światła.

Efekt oświetlenia zależy nie tylko od klosza lampy, ale przede wszystkim od zastosowanego źródła światła. Jeśli użyjesz żarówek tradycyjnych lub LED-ów, uzyskasz mocne doświetlenie całego pomieszczenia, np. salonu lub gabinetu. Żyrandol „pająk” pięknie wygląda również z żarówkami Edisona, jednak wówczas osiągniesz dekoracyjny efekt i nastrojowe światło, w sam raz nad stół w jadalni lub do sypialni.

Wymiary
Średnica 96 cm
Wysokość 40 cm
Waga 3.364 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo