Lampa wisząca Fiona - urzekające piękno nowoczesnego oświetlenia

Projektanci wnętrz kochają lampy - wszak światło to największy sprzymierzeniec małych i źle doświetlonych mieszkań. Jeśli więc chcesz zaaranżować swoje cztery kąty jak profesjonalista, pomoże Ci w tym lampa wisząca Fiona - to wielopunktowy żyrandol, który wspaniale rozświetli przestrzeń.

Podstawą lampy jest podłużna podsufitka z chromowanego metalu, która determinuje nowoczesny styl całej konstrukcji. Cztery klosze - choć niewielkie i subtelne - dodają wnętrzu elegancji dzięki biżuteryjnym detalom, które emanują wyjątkowym blaskiem. Obrzeża z kryształków K5 pięknie rozszczepiają światło, zaś dolne osłony zmiękczają je, tworząc w pomieszczeniu wyjątkową atmosferę. Co ważne, nie musisz dobierać właściwej żarówki - to lampa wisząca ledowa, w której wbudowane diody zapewniają neutralne białe światło (4000 K), sprzyjające aktywności i wykonywaniu precyzyjnych czynności.

Nowoczesny, glamour i nowojorski - to style, z którymi lampa z kryształkami Fiona komponuje się najlepiej. Ze względu na znaczną długość (150 cm) oraz niewielką średnicę kloszy żyrandol znakomicie sprawdzi się jako oświetlenie stołu, wyspy kuchennej, a nawet baru w eleganckiej restauracji.

Wymiary
Szerokość 90 cm
Średnica 15 cm
Wysokość 120 cm
Waga 4.8 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Solej S.C.