Lampa wisząca Flash — kryształowe oświetlenie w stylu glamour

Szukasz lekkiego oświetlenia do swojego domu, a jednocześnie chcesz ożywić wnętrze ciekawą formą? Lampa z kolekcji Flesh to wybór idealny. Model posiada niesamowitą konstrukcję, która przypomina kształtem i wyglądem dmuchawiec. Lampa świetnie sprawdzi się w romantycznych wnętrzach oraz pomieszczeniach inspirowanych stylem glamour.

Lampa Flash to efektowne połączenie metalu z kryształem. Model posiada miejsce na dziesięć niezależnych źródeł światła. Przeźroczyste kryształki rozpraszają światło żarówki, dzięki czemu lampa jeszcze lepiej oświetla pomieszczenie oraz pięknie się prezentuje.

Model został dostosowany do żarówek o gwincie C9 i maksymalnej mocy 20W. Wysokiej jakości oprawa pozwala na zamontowanie źródeł światła o najwyższej klasie efektywności energetycznej oraz żarówek LED.

Lampa wisząca z kolekcji Flash to propozycja oświetlenia sufitowego, które świetnie sprawdzi się w centrum pokoju, a także nad stołem lub łóżkiem. Regulowany przewód pozwala dostosować jej wysokość do różnego typu pomieszczeń.

Wymiary
Średnica 40 cm
Wysokość 100 cm
Waga 2.6 kg
Do pobrania