Lampa wisząca Flesz – designerskie oblicze szklanego klosza

Potrzebujesz lampy, która zapewni domownikom przytulne oświetlenie, a jednocześnie podkreśli nowoczesny wystrój Twojego salonu? A może nie masz sprecyzowanych wymogów co do oświetlenia, ale po prostu chcesz pięknie mieszkać? W obu sytuacjach dobrym wyborem będzie lampa wisząca Flesz.

To stylowy model bazujący na szklanym kloszu w kształcie kopuły. Jego zewnętrzna powierzchnia jest czarna, dzięki czemu światło jest łagodne, a lampa zyskuje niezwykle oryginalny wygląd. Miedziane wybarwienie wnętrza dodaje elegancji, a jednocześnie zapewnia efekt ciepłego i nastrojowego oświetlenia. Zwróć uwagę na detale – lampa sufitowa Flesz jest wyposażona w chromowane elementy (podsufitka, część mocująca klosz) oraz transparentny przewód, który nadaje konstrukcji wizualną lekkość. Dzięki regulacji zawiesia możesz skrócić lub wydłużyć lampę w zależności od swoich upodobań lub wysokości pomieszczenia.

Czarna lampa z miedzianym środkiem to doskonały dodatek do nowoczesnych wnętrz, zaprojektowanych z wykorzystaniem odważnej kolorystyki i designerskich mebli. Średniej wielkości klosz pozwala na zawieszenie kilku lamp obok siebie, np. w centralnej części salonu lub nad stołem.

Wymiary
Szerokość 36 cm
Wysokość 90 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Argon