Lampa wisząca Frampton – design w najlepszym wydaniu

Ten model oświetlenia zogniskowany jest na detalu. Jeśli cenisz przedmioty użytkowe o dobrze przemyślanej kompozycji, ta nowoczesna lampa wisząca podbije Twoje serce. Wygląda dosyć skromnie, minimalistycznie, a jednak nie można oderwać od niej wzroku.

Lampa wisząca Frampton wyposażona jest w transparentny szklany abażur eksponujący źródło światła, przez co jawi się bardzo interesująco. Efekt ten został spotęgowany poprzez zastosowanie czarnej nasady oprawki i subtelne zabarwienie klosza na kolor grafitowy. Przewód utrzymany w takiej kolorystyce zwyczajowo jest wprowadzany do kompozycji po to, by nie odwracać uwagi od reszty jej elementów. W przypadku tego modelu jest on równie istotny, co sam abażur. Odcina się na tle reszty i dodaje całości wyrazu.

Szklana lampa wisząca o takim designie aż prosi się o zastosowanie dekoracyjnej żarówki. Rozszerzany ku dołowi klosz nie narzuca większych ograniczeń, jeśli chodzi o jej kształt. Ten typ oświetlenia najlepiej będzie prezentował się w nowoczesnych aranżacjach utrzymanych w bieli, szarości, graficie.

Frampton - wymiary
Długość 110 cm
Średnica 17,5 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo
Pozostałe informacje
Źródło światła żarówka
Materiał metal/szkło
Typ gwintu E27
Max moc źródła światła 60W
Ilość źródeł światła 1
Klasa szczelności (IP) IP20
Źródło światła w komplecie nie
Gwarancja 2 lata