Lampa wisząca Garu – zamknij światło w klimacie retro

Masz wrażenie, że w kwestii oświetlenia nie wymyślisz nic nowego i brakuje Ci inspiracji? Mamy dla Ciebie coś wyjątkowego! Popuść wodze wyobraźni i zobacz, jak lampa wisząca Garu zmienia Twój salon w stylowe wnętrze z magiczną atmosferą.

Czy światło może wpaść w pułapkę? Okazuje się, że tak! Metalowa konstrukcja w kształcie prostopadłościanu w istocie przypomina klatkę – dzięki nietuzinkowej formie lampa sufitowa Garu prezentuje się bardzo designersko. Efekt vintage wzmacnia zawiesie w postaci dwóch sznurów zakończonych kawałkiem łańcucha – tak oryginalnego oświetlenia nie zobaczysz u sąsiada czy przyjaciółki. Jednak metalowa lampa – klatka nie zamyka światła, a wręcz przeciwnie. Dzięki możliwości zainstalowania czterech żarówek i ażurowym ściankom, pomieszczenie będzie doświetlone tak, jak tego oczekujesz.

Żyrandol w stylu retro dobrze wygląda we wnętrzach urządzonych w klimacie poprzedniej epoki oraz innych aranżacjach „z duszą”, np. w stylu skandynawskim lub industrialnym. Zawieś lampę nad stołem i zamontuj dekoracyjne żarówki Edisona, a zyskasz kameralny nastrój podczas codziennych posiłków.

Wymiary
Długość 120 cm
Szerokość 63 cm
Wysokość 25 cm
Waga 6.4 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Black Red White S.A.