Lampa wisząca Gobi – gra fakturą

Spowszedniały Ci już tradycyjne lampy z jednym źródłem światła? Klasyczne, zachowawcze modele wyposażone w zabudowany klosz, który daje wąską smugę światła, pozostawiając resztę pomieszczenia w ciemności? Ta 5-punktowa lampa wisząca wypełni Twój salon ciepłym światłem. Z pewnością zwróci ona uwagę zarówno domowników, jak i gości, którzy będą Cię odwiedzać.

Lampa wisząca Gobi to konstrukcja zbudowana z płaskiej, metalowej podsufitki w kolorze chromu, z której wychodzi pięć cienkich linek o odmiennej długości. Na końcu każdej z nich zamocowany jest transparenty szklany klosz o podłużnym, lekko zaokrąglonym u nasady kształcie. Oprawy ozdobione są fakturą, która ma formę poprzecznych prążków malowniczo przepuszczających światło. Do każdej z nich wbudowany został gwint typu E14 pozwalający na zastosowanie źródła światła o mocy nieprzekraczającej 40W.

Tak elegancka lampa wisząca będzie stanowiła piękną dekorację nowoczesnego, elegancko zaaranżowanego salonu. Jej stylowy design wspaniale zgra się z pozostałymi elementami wyposażenia. Osnuje je miękkim światłem i wydobędzie ich urodę.

Wymiary
Długość 120 cm
Średnica 39,5 cm
Waga 5.1 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Auhilon Deco Lighting