Delikatna i stylowa lampa do minimalistycznych wnętrz

Lampa Harley jest modelem dość uniwersalnym, dzięki czemu można ją dopasować do bardzo różnych wystrojów wnętrza. Pasuje w wielu miejscach, nadaje eleganckiego charakteru, nie dominując nad całością, tylko będąc przyjemnym akcentem. Może to być klasyka, styl nowoczesny, minimalistyczny, skandynawski, eklektyczny. W subtelny sposób rozświetli zarówno kuchnię, jadalnię, pokój młodzieżowy lub dziecięcy, korytarz, pokój hotelowy, kawiarenkę.

Lampa Harley została zrobiona ze stali. Niewielki, obły klosz wygląda, jakby był pokryty lekko połyskującymi płytkami w kształcie trójkąta. Zawieszony jest na długim zwisie. Nawiązuje do klasycznych rozwiązań, ale jego wykonanie jest bardzo nowoczesne. Źródło światła w lampie to żarówka (gwint E27). Dobierając ją do kompletu, warto postawić na żarówkę LED, która jest energooszczędna. Kolor lampy to pasująca do wszystkiego biel. Wymiary wynoszą: 15 × 102 cm.

Biała, delikatna lampa Harley pasuje do minimalistycznego saloniku, w którym będzie współgrać z białymi lub szarymi ścianami i jasnymi, prostymi meblami.

Wymiary
Średnica 15 cm
Wysokość 102 cm
Waga 1 kg
Do pobrania