Lampa wisząca Heaven – niebiańsko dobry design

Projektanci nowoczesnego oświetlenia odnajdują natchnienie w różnych miejscach, w tym w świecie sztuki współczesnej. Inspirowane nią lampy kojarzą się czasami z instalacjami lub rzeźbami. Nietuzinkowa lampa wisząca Heaven zwróci Twoją uwagę szczególnie, jeśli lubisz awangardową i śmiałą estetykę wnętrz. Ten nieszablonowy model znakomicie uzupełni nie tylko wystrój Twojego salonu czy sypialni. Będzie też ciekawym elementem biura czy pracowni artystycznej.

Przestrzenna lampa ma metalowy stelaż, na którym zostało osadzonych pięć okrągłych kloszy ze szkła. W środku należy zamontować żarówkę GU9 o mocy max. 28W. Model ma wymiary 117x117x70 cm. Wyeksponujesz go najlepiej w przestronnym i wysokim pomieszczeniu. Oświetlenie sprawdzi się zwłaszcza w aranżacjach skandynawskich, japandi, minimalistycznych, nowoczesnych oraz paryskich, tworząc ciekawy kontrast ze sztukateriami na ścianie i dużymi, półokrągłymi oknami.

Oryginalna lampa Heaven posiada klasę szczelności IP20. Oznacza to, że jej klosze chronią przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy 1,25 cm i większymi.

Wymiary
Długość 117 cm
Szerokość 117 cm
Wysokość 70 cm
Waga 3.4 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Markslojd