Lampa wisząca Helix – lampa-pająk w nowoczesnym wydaniu

Połączenie inspiracji stylem vintage i nowoczesnego wzornictwa owocują zazwyczaj oryginalnym designem! Tak jak w przypadku unikatowej lampy wiszącej Helix w kolorze czarnym. Konstrukcja lampy przypomina nieco dawne „pająki”. Matowe, czarne wykończenie nadaje lampie wyrazistego charakteru. Możesz zastosować ją w wielu aranżacjach różnych pomieszczeń, m.in. salonu, sypialni czy jadalni.

Lampa wisząca sześciopromienna w stylu vintage wykonana została z odpornego z metalu w czarnym kolorze, z matowym wykończeniem. Lampa posiada możliwość regulacji wysokości, dzięki czemu możesz w pełni dostosować ją do swoich możliwości. Posiada sześć oprawek na żarówki dedykowane, które dobierzesz w kategorii „źródła światła”. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów sprawia, że lampa nie traci doskonałego wyglądu przez lata.

W ofercie Black Red White online znajdziesz także inne lampy z serii Helix (wiszące oraz kinkiety w różnych rozmiarach). Wszystkie lampy z serii objęte są gwarancja 24-miesięcy od dnia zakupu.

Wymiary
Długość 110 cm
Szerokość 93 cm
Wysokość 93 cm
Waga 1.6 kg
Do pobrania