Lampa wisząca Henna – światowy design w Twoim domu

Lampy, poza tym, że pełnią praktyczną funkcję, często są też dziełami, a nawet już klasykami designu. Taką lampę wyróżnia ponadczasowa klasa, linia i styl – może grać w mieszkaniu jedną z głównych ról. Do najpopularniejszych projektów można zaliczyć np. lampę – karczocha wylansowanego w 1958 roku, czy też słynną Bubble Lamp z 2001 roku. Lampa Henna nawiązuje do kultowych w historii designu projektów.

Urządzenie stylowego wnętrza jeszcze nigdy nie było tak proste i ekonomiczne, a estetyczne projekty designerskie tak ogólnodostępne. Lampa wisząca Henna kojarzy się w jednoznaczny sposób z latami 70. i popularnymi w tamtych czasach lampami. Jej spłaszczony, stożkowaty kształt przypomina talerz perkusji. Model wyróżnia się wśród innych swoim oryginalnym kształtem i złotym kolorem. Złota lampa będzie pasować zarówno do nowoczesnych wnętrz, jak i do mieszkań w stylu modern vintage. Może z powodzeniem być głównym elementem dekoracji.

Lampa wykonana jest z metalu w kolorze matowego szampańskiego złota i posiada czarną podsufitkę. Klosz posiada dość dużą średnicę – 36 cm, dzięki czemu światło dochodzi do całego pomieszczenia. Lampa daje mocne światło o mocy max. 60W.

Wymiary
Długość 110 cm
Szerokość 36 cm
Wysokość 18 cm
Waga 0.53 kg
Do pobrania