Here – sposób na oświetlenie wnętrz klasycznych i nowoczesnych

Lampa wisząca Here to prosty model o dość tradycyjnym designie, który dzięki temu nadaje się do wielu pomieszczeń i nie „gryzie się” z resztą wystroju. Może oświetlać salon, sypialnię, kuchnię, jadalnię, korytarz, pokoje hotelowe, bar, sklep. Pasuje do wielu aranżacji, mebli, materiałów i dodatków. Odnajdzie się w stylistyce nowoczesnej, klasycznej, eklektycznej, skandynawskiej i minimalistycznej.

Lampa Here została wykonana z metalu. Ma klosz w kształcie kuli, zawieszony na długim zwisie. Lampę wyposażono w trzy oprawki E14 z możliwością zainstalowania w niej światła, którego maksymalna moc wynosi 25 W. Źródło światła, czyli żarówki, nie są ujęte w komplecie i należy dobrać je osobno. Możliwe jest sterowanie światłem poza włącznikiem, za pomocą zwisu zaopatrzonego we włącznik. Kolor lampy to czerń (elementy metalowe) i mleczny klosz, a wymiary wynoszą: 30 × 30 x46 cm.

Lampa pasuje do ciemnych i jasnych aranżacji. Stworzy wrażenie przytulności w jasnej sypialni, wyposażonej w meble z jasnego drewna.

Wymiary
Długość 30 cm
Szerokość 30 cm
Wysokość 46 cm
Waga 2.6 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Markslojd