Niezwykle ozdobna lampa do reprezentacyjnego salonu

Lampa wisząca Hidden Gem jest kwintesencją tego, co charakterystyczne dla stylistyki glamour i w tym właśnie stylu czuje się najlepiej. Może wisieć w pomieszczeniu klasycznym, nowoczesnym czy retro, ale do glamour pasuje najlepiej. Idealna do salonu, sypialni, biblioteki, gabinetu, restauracji. Nadaje pomieszczeniom luksusowego charakteru. Jest bardzo ozdobna i z pewnością będzie przyciągała spojrzenia.

Do wykonania lampy Hidden Gem wykorzystano metal i kryształowe szkło. To połączenie siły i delikatności. Z metalowej konstrukcji spływają kaskadowo transparentne kryształki, zwieńczone na dole mocnym kolorystycznie pojedynczym, szkarłatnym akcentem. Całość ma kształt nieregularnej kuli. Źródłami światła w lampie są trzy żarówki o mocy 40 W każda. Można dobrać do niej żarówki LED. Kolory lampy to czerń (elementy metalowe), transparentny (kryształki) i czerwień (pojedyncza kryształowa ozdoba). Wymiary wynoszą: 40 × 40 × 36 cm.

Lampa Hidden Gem świetnie komponuje się z jasnym wystrojem i przeszklonymi meblami. Dobrze współgrają z nią srebrne i złote akcenty.

Wymiary
Długość 40 cm
Szerokość 40 cm
Wysokość 36 cm
Waga 4.4 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Markslojd