Loftowy żyrandol do pokoju dziennego

Lampa wisząca Imbria to oświetlenie w stylu nowoczesnym, industrialnym, loftowym. Model ten odnajdzie się również we wnętrzach minimalistycznych. Dzięki temu, że wyposażona jest aż w sześć płomieni dających dużą ilość światła. Jasne i przyjaźnie ciepłe światło doskonale nadaje się do odpoczynku, relaksu, a także pracy.

Model Iberia pochwalić może się ciekawą, geometryczną formą. Sześć małych kloszy na żarówki umieszczonych jest na długiej listwie, ta natomiast przymocowana jest do przewodów montażowych. Te są regulowane, dzięki czemu można dopasować je do równego typu pomieszczeń.

Modernistyczna lampa Imbria we wnętrzu może stanowić pojedyncze, główne źródło światła. Zawiesić można ją nad stołem jadalnym, na środku pomieszczenia, nad biurkiem. Rzucane przez nią światło można uzupełnić lampą podłogową lub dekoracyjnymi kinkietami.

Sześciopłomienna lampa wisząca wykonana jest z metalu w czarnym kolorze. Uniwersalna kolorystyka sprawia, że model ten pasuje do większości aranżacji. W tych w ciemnych barwach będzie się wpisywać w wystrój wnętrza, a w jasnych – kontrastować z meblami i dekoracjami.

Wymiary
Długość 6 cm
Szerokość 135 cm
Wysokość 130 cm
Waga 3.65 kg
Do pobrania