Lampa wisząca Kalimera – klasyczny szklany klosz

Szukasz klasycznej lampy wiszącej ze szklanym kloszem, której nie będziesz musiał wkrótce wymieniać ze względu na zmieniające się trendy? Elegancka lampa wisząca Kalimera z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Prosty, biały, pękaty klosz z przezroczystego szkła na długim zwisie to propozycja, która pasuje do kuchni, jadalni, salonu, a nawet sypialni w klasycznym stylu.

Zwis jednopłomienny Kalimera posiada szklany klosz w kielichowatym kształcie, a także elementy wykończenia ze stali chromowanej, które podkreślają elegancki charakter lampy. Zwis ma długość całkowitą 110 cm, dzięki czemu sprawdzi się w pomieszczeniach z wyższym stropem. Doskonale prezentuje się jako oświetlenie zamontowane np. nad stołem w kuchni lub jadalni. Wewnątrz klosza znajduje się miejsce na jedną żarówkę dedykowaną, którą dokupisz w kategorii “źródła światła”.

Lampa wisząca Kalimera powstała przy użyciu wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje jej atrakcyjny wygląd na wiele lat. W ofercie Black Red White online znajdziesz bogaty wybór lamp z rodziny Kalimera o różnych wymiarach, ilości i kształcie kloszy.

Wymiary
Szerokość 26 cm
Wysokość 110 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Argon