Lampa wisząca Kama New – żarówka Edisona wkracza na salony

Światło nie potrzebuje zdobień ani wyszukanych aranżacji – to piękno samo w sobie. Jeśli więc szukasz minimalistycznego oświetlenia do pokoju dziennego lub sypialni, lampa wisząca Kama New pomoże Ci osiągnąć zamierzony efekt.

Okazałe żyrandole i fantazyjne abażury nie trafiają w Twój gust? Ten nowoczesny zwis to przeciwieństwo przepychu – oszczędna forma zapewni wnętrzu lekkość i klimatyczne oświetlenie. Mimo ascetycznego wzornictwa lampa – żarówka uwodzi nietypowym kloszem i chromowanymi elementami połączonymi czarnym kablem. Dzięki przezroczystej oprawie lampa daje jasne światło o nieprzekłamanej barwie. Całość robi wrażenie skromnej, a zarazem wystarczająco designerskiej ozdoby współczesnych wnętrz.

Lampa - żarówka na kablu to prosty pomysł na oświetlenie do salonu i sypialni w stylu skandynawskim lub lokalu utrzymanego w scenerii postfabrycznej. Możesz zamontować jedną lub kilka w różnych miejscach w zależności od tego, jak mocnego potrzebujesz światła. Model polecamy do tworzenia wieloelementowych instalacji w loftowym klimacie

Wymiary
Długość 130 cm
Szerokość 28 cm
Wysokość 50 cm
Waga 2.2 kg
Do pobrania