Lampa wisząca Kopernik – alternatywa dla słońca?

Jeśli chcesz, by elementy wyposażenia wnętrza wyraźnie odzwierciedlały Twoje zainteresowania, doskonała będzie lampa wisząca Kopernik. To designerskie oświetlenie jest inspirowane Ziemią. Model będzie pretekstem do nauki lub do zorganizowania szybkiej lekcji astronomii dla najmłodszych. Sprawdzi się nie tylko u Ciebie w mieszkaniu, ale również w szkole czy w biurze, tworząc w nich klimat sprzyjający nabywaniu wiedzy.

Czarna lampa ma ażurowy abażur ze stali ze złotymi detalami. W środku znajduje się jedno źródło światła. Lampa posiada oprawkę E27 o mocy maksymalnej 15W, do której należy dokupić żarówkę. Dzięki swoim wymiarom (regulowanej wysokości do 122 cm oraz 34 cm szerokości i 39 cm długości) najbardziej proporcjonalnie będzie wyglądać w pomieszczeniach o średnim i dużym metrażu. W sklepie BRW znajdziesz ją również w mniejszym rozmiarze.

Kopernik posiada klasę szczelności IP20. Parametr ten oznacza, że lampa jest zabezpieczona przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy równej i powyżej 1,25 cm.

Kopernik - wymiary
Długość 39 cm
Szerokość 34 cm
Wysokość 122 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Argon
Pozostałe informacje
Źródło światła żarówka
Materiał metal
Typ gwintu E27
Max moc źródła światła 15W
Ilość źródeł światła 1
Klasa szczelności (IP) IP20
Źródło światła w komplecie nie
Gwarancja 2 lata