Lampa wisząca Larry — zaproś światło do swojego wnętrza!

Lampa wisząca Larry to idealna propozycja do dużych pomieszczeń, w których potrzebujesz jasnego i niezawodnego oświetlenia. Trzy niezależne punkty świetlne w formie efektownych, połączonych ze sobą halogenów zapewnią Ci dobre światło do pracy, lektury lub jedzenia.

Półkoliste klosze zostały wykonane z lakierowanego proszkowo na biało metalu i połączone minimalistycznym drążkiem w kolorze srebrnym. Efektowne obejmy na kloszach sprawiają, że całość wygląda wyjątkowo spójnie i stylowo. Całość podtrzymywana jest przez prostokątną podstawę, z której wychodzą dwa proste łańcuchy o rozpiętości 99,5 cm.

Lampa została wyposażona w trzy oprawki E27 z możliwością zastosowania źródła światła o mocy maksymalnej 60W w każdej z nich, dzięki czemu w pomieszczeniu będzie naprawdę jasno.

Model świetnie sprawdzi się jako główne źródło oświetlenia lub w towarzystwie innych lamp z serii Larry, jak kinkiet czy lampa stołowa. Podłużna konstrukcja sprawia, że szczególnie dobrze będzie prezentować się nad stołem jadalnym lub kanapą w salonie.

Wymiary
Długość 99,5 cm
Szerokość 19 cm
Wysokość 25 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Markslojd