Lampa wisząca Liana — wprowadź nastrój do Twojego wnętrza!

Lampa wisząca Liana to klasyczny, a zarazem nowoczesny model, za pomocą którego wprowadzisz przytulny nastrój do Twojego wnętrza. Trzypłomienna lampa wyróżnia się ciekawym designem oraz wysoką jakością materiałów, z których została wykonana.

Główną ozdobą lampy są trzy szklane klosze wykonane z białego szkła z motywami spływających kropel. Subtelna dekoracja dodaje lampie lekkości oraz sprawia, że model prezentuje się bardzo efektownie. Mleczne klosze dają ciepłe światło oraz tworzą przytulny nastrój.

Klosze podtrzymywane są za pomocą trzech delikatnych łańcuszków, umieszczonych symetrycznie na podstawie w kolorze chrom. Trzy oprawki E27 dają możliwość zastosowania źródeł światła o maksymalnej mocy 40W każda. Klasa szczelności IP20 chroni konstrukcję lampy przed osadzaniem się pyłu i kurzu.

Lampa Lena to świetny wybór do romantycznego wnętrza utrzymanego w stylu glamour lub skandynawskim. Lampa dobrze sprawdzi się w sypialni lub nad stołem w jadalni. Możesz także łączyć ją z innymi elementami z kolekcji.

Wymiary
Długość 80 cm
Średnica 40 cm
Waga 1.7 kg
Do pobrania