Połączenie nowoczesności z wypróbowanymi pomysłami

Lampa wisząca Loft Chocolate jest kolejną niebanalną pozycją z serii lamp Loft, przeznaczoną przede wszystkim - jak nazwa wskazuje - do wnętrz loftowych, industrialnych i nowoczesnych, ale z powodzeniem mogących wisieć również w odpowiednio urządzonych pomieszczeniach w stylu rustykalnym z dużą ilością ciemnego drewna i ozdób z naturalnych materiałów. Odnajdzie się w salonie, sypialni, pokoju młodzieżowym, gabinecie, pracowni. Świetna jako oświetlenie do baru czy pubu w stylu loftowym.

Lampa Loft Chocolate została wykonana z lakierowanej stali. Stylem nawiązuje do dawnych sposobów oświetlenia na łańcuchowej lince z kloszem w kształcie trapezu i drucianą osłonką na żarówkę. Źródłem światła jest żarówka (E27). Wybierając ją, stawiaj na energooszczędne żarówki LED. Kolor lampy – czekoladowy. Wymiary wynoszą: 34 × 140 cm.

Do lampy najlepiej pasuje kamień i drewno, szczególnie ciemne i lakierowane. Sprawdzą się także meble z metalowymi elementami. Doskonała do niewielkiego pubu, w którym króluje kamień i drewniane wyposażenie.

Wymiary
Średnica 34 cm
Wysokość 140 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Nowodvorski Lighting