Lampa wisząca Loncino - oświetlenie do wnętrz industrialnych

Szukasz stylowego oświetlenia do wnętrza w stylu nowoczesnym, industrialnym, a może vintage? Twoim oczekiwaniom może sprostać lampa wisząca Locino. Nowoczesna, dobrze wykonana i posiadająca aż trzy źródła światła lampa jest wszystkim, czego potrzebujesz, by osiągnąć aranżacyjny sukces. Wybierz oświetlenie Loncino na miarę nowoczesnych mieszkań.

Modna lampa wisząca składa się z trzech cylindrycznych kloszy wykonanych z chromowanej stali w kolorze czarnym. Minimalistyczny stelaż bryły wraz z transparentnymi osłonkami na żarówkę dają wrażenie przestrzenności i nie wpływają na kolor światła. Całkowita długość lampy wynosi 110 cm (istnieje możliwość regulacji), więc oświetlenie sprawdzi się w wysokich mieszkaniach oraz lokalach użytkowych.

Metal i szkło to podstawowe połączenie materiałów używane w stylu industrialnym. Jeśli szukasz długiej lampy wiszącej w stylu industrialnym, lampa Lonico podkreśli klimat loftowego pomieszczenia. Lampa, ze względu na długość i rozmiar, stylowo oświetli przestrzeń nad długim blatem wyspy kuchennej czy dużym stołem.

Wymiary
Głębokość 74,5 cm
Szerokość 15 cm
Wysokość 110 cm
Do pobrania