Lampa wisząca Lukka – minimalistyczne oświetlenie dla wymagających

W pomieszczeniu zaprojektowanym na otwartym planie możesz wyodrębnić poszczególne strefy funkcjonalne za pomocą światła. Jednopłomienna lampa wisząca Lukka to dobry wybór, jeśli chcesz zaakcentować stół, barek śniadaniowy lub inny ważny obszar we wnętrzu.

Oświetlenie sufitowe to decyzja na lata, dlatego warto szukać lamp, które będą trwałe oraz spójne z różnymi trendami. Tych cech możesz spodziewać się po zwisie z kolekcji Lukka. Metalowa konstrukcja jest bardzo wytrzymała i odporna na różne nieprzewidziane wypadki, np. uderzenie piłką. To nowoczesna lampa Lukka, jednak dzięki klasycznej czerni przełamanej chromowanym detalem sprawdzi się nawet wtedy, gdy zapragniesz diametralnej zmiany we wnętrzu. Także niewielki rozmiar (14x26 cm) ułatwia umieszczenie lampy w aranżacji, niezależnie od metrażu czy funkcji pomieszczenia.

Pojedynczy zwis możesz wykorzystać do oświetlenia wyspy kuchennej czy stołu – w razie konieczności możesz zamontować dwie lub trzy sztuki. Choć metalowa lampa kojarzy się głównie z industrialnymi i nowoczesnymi aranżacjami, ten model świetnie pasuje także do tradycyjnych wnętrz w stylu skandynawskim.

Lukka - wymiary
Szerokość 14 cm
Wysokość 128 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Argon
Pozostałe informacje
Źródło światła żarówka
Materiał stal
Typ gwintu E27
Max moc źródła światła 15W
Ilość źródeł światła 1
Klasa szczelności (IP) IP20
Źródło światła w komplecie nie
Gwarancja 2 lata