Lampa wisząca Marilyn I

Oświetlenie, które jest prawdziwą ozdobą salonu

Lampa wisząca Marilyn I to niezwykle dekoracyjna propozycja dla miłośników pięknych, ozdobnych wnętrz, wzorowanych na salonach wielkich gwiazd. Najlepiej sprawdzi się w pomieszczeniach w stylu glamour lub nowoczesnym. Wniesie powiew luksusu do każdego salonu, podbijając atrakcyjność wnętrza i podkreślając przepych jego urządzenia. Lampa Marilyn I jest dla wnętrz tym, czym biżuteria dla kobiety. Najlepiej odnajdzie się w przestronnym salonie, Sali reprezentacyjnej, eleganckiej restauracji.

Do wykonania lampy Marilyn I użyto metalu oraz kryształów K9. Lampa ma postać dwóch obręczy, które wyglądają tak, jakby się przenikały. Są one wysadzone pięknie szlifowanymi, doskonałej jakości kryształkami, które wyglądają jak diamenty. Regulowane do 180 cm zwisy i nowoczesna, okrągła podsufitka dopełniają całości.

Źródłem światła jest wbudowany LED o mocy 64W. Kolory lampy to chromowany metal i transparentne kryształy. Wymiary wynoszą: 90 × 67 × 180 cm.

Lampa Marilyn I podkreśli wnętrze, wypełnione meblami z dużą ilością przeszkleń. Pasują do niej połyskliwe, miękkie obicia. Idealna do jasnych, przestronnych pomieszczeń.

Wymiary
Długość 90 cm
Szerokość 67 cm
Wysokość 180 cm
Waga 11.88 kg
Do pobrania