Lampa wisząca Maserlo - klasyczne kolory do salonu lub sypialni

Przy wyborze oświetlenia zwracamy uwagę na wiele aspektów. Idealna lampa nie tylko powinna w zadowalający sposób oświetlać pomieszczenie, ale również pasować do pozostałych dekoracji oraz mebli. Lampa wisząca Maserlo została stworzona z myślą o pomieszczeniach w stylu nowoczesnym. Solidna, minimalistyczna i elegancka - Maserlo łączy w sobie wszystkie najważniejsze cechy.

Głównym elementem lampy jest sporych rozmiarów abażur. Z zewnątrz ma szarą barwę, jednak od środka został pokryty złotym lakierem. Dzięki użyciu takiego koloru wnętrze po zapaleniu światła kojarzy się z blaskiem słońca i sprawia, że odbijające się światło ma cieplejsza barwę. Dużym plusem jest też możliwość regulacji wysokości lampy. Maksymalna długość wynosi 110 cm. Regulowana lampa wisząca sprawdzi się więc zarówno w mniejszych pomieszczeniach, jak i mieszkaniach z wyższym sufitem.

Kolekcja Maserlo zawiera wiele elementów oświetlenia w różnych wersjach kolorystycznych. Umożliwia to założenie oświetlenia w całym mieszkaniu, bazując na jednorodnej stylistyce. Szaro-złota lampa wisząca sprawdzi się np. w salonie albo sypialni.

Wymiary
Długość 110 cm
Średnica 38 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo