Propozycja dla tych, którzy lubią niebanalne rozwiązania

Lampa wisząca Maserlo to ciekawy projekt, który na pewno będzie oryginalnym rozwiązaniem w uzupełnieniu wystroju wnętrza. Elegancka i stylowa lampa przykuwa wzrok, będąc zarówno źródłem oświetlenia, jak i ozdobą. Może wisieć w salonie, sypialni, kuchni, pomieszczeniach restauracyjnych. Nadaje charakteru każdemu pomieszczeniu, w którym się znajdzie. Ładnie współgra z ciemnym wystrojem. Pasuje do stylu nowoczesnego, klasycznego i glamour.

Lampa Maserlo zrobiona jest z metalu i tkaniny. Owalny abażur z tkaniny zawieszony jest na linkach i przewodzie, może być regulowany. Wnętrze abażura jest wymalowane błyszczącym lakierem, co sprawia, że światło bardzo ładnie się od niego odbija.

Źródło światła to dwie żarówki. Dobieramy je osobno i wtedy warto stawiać na żarówki LED. Kolory lampy to szlachetne połączenie czerni ze złotem. Wymiary wynoszą: 78 × 22 × 110 cm.

Będzie się dobrze komponować z ciemnymi meblami z drewna (czerń, ciemny brąz) i wystrojem z dodatkiem nasyconych, zdecydowanych kolorów jak bordo lub ciemna zieleń.

Wymiary
Długość 110 cm
Głębokość 78 cm
Szerokość 22 cm
Wysokość 78 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo