Lampa wisząca Meido – zapewnia ogromne możliwości aranżacyjne

Została zaprojektowana tak, aby z łatwością dopasować się do warunków każdego wnętrza. Wysokiego, niskiego, przestronnego, jak również tego o raczej ograniczonym metrażu. Ta elegancka lampa wisząca to dobry, bezpieczny wybór. Jeśli po obejrzeniu wielu propozycji nadal masz problem z podjęciem decyzji, postaw na ten model.

Lampa wisząca Meido w całości utrzymana jest w bieli. Począwszy od płaskiej, okrągłej podsufitki, przez kabel, aż po szeroki, delikatnie zaokrąglony klosz. Nie ma ryzyka, że optycznie pomniejszy wnętrze. Jej całkowita wysokość wynosi 120 cm, natomiast średnica osłonki 25 cm. Wykonana jest ona z wytrzymałego metalu, dzięki czemu możesz mieć pewność, że posłuży Ci przez długi czas. Pomimo jasnego zabarwienia, bez problemu utrzymasz ją w czystości. Wyposażona jest w 1 źródło światła. Gwint typu E27 o maksymalnej mocy 60W umożliwi Ci swobodny dobór żarówki.

Dzięki uniwersalnej formie i neutralnej kolorystyce bez problemu włączysz ją do każdej aranżacji. Nowoczesnej, minimalistycznej, skandynawskiej. Ta nowoczesna lampa wisząca będzie ciekawym rozwiązaniem do jadalni, kuchni, salonu, przedpokoju oraz sypialni.

Wymiary
Długość 120 cm
Średnica 25 cm
Waga 1.2 kg
Do pobrania