Lampa wisząca Minnesota - w blasku kryształów

Wybierając ozdobną lampę zyskujesz nie tylko źródło światła, lecz także piękną ozdobę do wymarzonego wnętrza. Możesz dobrać ją dokładnie do stylu mebli i dodatków takich, jak zegar czy obraz lub postawić na całkowity kontrast. Obydwa rozwiązania mają potencjał. Wszystko zależy od tego, jaki efekt chcesz osiągnąć. Jeśli poszukujesz dekoracyjnego oświetlenia, spodoba Ci się lampa wisząca Minnesota.

Wykonano ją z wytrzymałego, chromowanego metalu oraz akrylu. Połyskująca na srebrno podstawa oraz łańcuszek wzdłuż przewodu łączą się z ozdobnym kloszem. Tworzą go przezroczyste, akrylowe elementy zwieńczone kryształkami. Ich piękny połysk przyciąga uwagę już za dnia. Wieczorem, po zapaleniu lampy zyskujemy wspaniały efekt migoczącego i odbijanego w nich światła.

Ta kryształowa lampa ma aż cztery źródła światła. Do oprawek pasują żarówki z gwintem E14. Całość imponująco zaprezentuje się w otwartym salonie, nad stołem w jadalni lub klatką schodową. Lampa sprzedawana bez żarówek. Wymiary: długość: 90 cm, średnica: 35 cm. Typ gwintu: E14.