Lampa wisząca Mohito – szyk w nowoczesnej wersji

Kiedy urządzasz nowoczesne pomieszczenie i chcesz wprowadzić do niego nutę elegancji, musisz zadbać o akcesoria. To właśnie one nadają wnętrzom klimat i kreują unikatową atmosferę, którą doceniają potem wszyscy domownicy i goście. Potrzebujesz dekoracji świetlnej o prostym, ale szykownym kształcie? Lampa wisząca Mohito pomoże Ci wykreować odpowiedni nastrój.

Urok tej czarnej lampy tkwi w kształtnej formie oraz prostej, ale niezwykle efektownej grze kolorów. Cylindryczny klosz wykonany z lakierowanego metalu w odcieniu czerni to ukłon w stronę ponadczasowych rozwiązań. Całość jest lekko przełamana przez wnętrze klosza ze szkła opalowego. Taki design nie umknie niczyjej uwadze. Lampa wisząca Mohito, ze względu na ciekawy kształt oraz duże rozmiary, najlepiej zaprezentuje się w przestronnych pomieszczeniach, np. salonie lub jadalni. Nie przyćmi reszty wystroju i urozmaici aranżację.

Lampa wisząca ma przewód w kolorze czarnym, który zgrabnie zgrywa się z odcieniem klosza. Długość przewodu możesz wyregulować i dopasować ją do potrzeb Twojego pomieszczenia.

Wymiary
Szerokość 48 cm
Wysokość 90 cm
Waga 7.8 kg
Do pobrania