Lampa wisząca Montefino – aranżacyjny szyk i styl

Tego typu oświetlenie cieszy się wciąż rosnącą popularnością. Prezentowana 5-punktowa lampa wisząca z uwagi na czarne zabarwienie najlepiej będzie wyglądać w aranżacjach utrzymanych w jasnej tonacji, w których jej atrakcyjna forma będzie bohaterem pierwszego planu. Interesujący efekt osiągniesz, gdy zainstalujesz ją na tle ściany ozdobionej tapetą z geometrycznym lub kwiatowym wzorem.

Lampa wisząca Montefino osadzona jest na płaskiej podsufitce o planie koła. Źródła światła zawieszone są na smukłych przewodach o zróżnicowanej długości. Taki układ sprawia, że każde z nich jest dobrze widoczne, a całość ma przestrzenny charakter. Czarne oprawki osłonięte są transparentnymi kloszami o prostym, walcowatym kształcie. Znajdujące się w ich szczytowej części wypustki zostały zastosowane w celu ustabilizowania szklanych przesłon, a przy okazji stanowią skromną i odrobinę surową dekorację.

Ta minimalistyczna lampa o kaskadowej kompozycji nie powinna mieć we wnętrzu konkurencji. Najlepiej sprawdzi się we wnętrzach o niewielkim metrażu, gdzie będzie jedynym źródłem światła.

Wymiary
Długość 150 cm
Średnica 35 cm
Waga 5.263 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo