Lampa wisząca Montefino – niewielkich rozmiarów oświetlenie o industrialnym wyglądzie

O tym pojedynczym zwisie można powiedzieć, że jest wyjątkowy w swojej prostocie. Jeśli preferujesz stylowe, niezwykle subtelne akcenty, na pewno znajdziesz dla niego zastosowanie w swoim domu. Czarna metalowa lampa wisząca o takim designie może stać się ozdobą kuchennego stołu, wyspy lub strefy wypoczynkowej w salonie. Możesz nią stylowo ozdobić okolicę wezgłowia łóżka w sypialni.

Lampa wisząca Montefino dowodzi, że prosta forma może być bardzo atrakcyjna. Zawieszenie w czarnym kolorze dobrze koresponduje z lekkim transparentnym kloszem wykonanym ze szkła. Został umocowany na oprawce za pomocą dwóch wsporników, które są elementami konstrukcyjnymi, a jednak trudno oprzeć się wrażeniu, że - celowo lub nie, - ale stały się swego rodzaju dekoracją.

Klosz o średnicy wynoszącej zaledwie 11 cm jest wymarzony do tworzenia wszelkiego typu instalacji świetlnych. W oprawkę lampy wbudowany jest uniwersalny gwint E27, gwarantujący dużą swobodę w doborze źródła światła. Możesz wybrać klasyczny szklany halogen lub nowoczesną żarówkę LED. Metalowy zwis z przezroczystą przesłoną dobrze wyeksponuje urodę żarówek dekoracyjnych.

Wymiary
Długość 110 cm
Średnica 11 cm
Waga 0.893 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo