Lampa wisząca Ora - niebanalna i wyrazista

Intrygują Cię przedmioty „z charakterem”? Lubisz rzeczy niebanalne i wyraziste, również jeśli chodzi o dekorację wnętrz? Designerska lampa wisząca Ora z ośmioma żarówkami obudowanymi transparentnym szkłem zdefiniuje styl Twojego salonu, zapewniając jednocześnie duże natężenie światła.

Dekoracyjna lampa z metalu w kolorze czarnym z transparentnym szkłem ma długość całkowitą 120 cm oraz szerokość 68 cm. Lampa waży nieco ponad 8 kg. Ze względu na dość spore rozmiary i masywną konstrukcję, lampa Ora najlepiej sprawdzi się w przestronnych pomieszczeniach, np. dużym salonie lub jadalni. Do lampy należy dopasować 8 żarówek o maksymalnym natężeniu źródła światła 60 W oraz z gwintem typu E27. Żarówki nie znajdują się w komplecie - dobierz je w kategorii „źródła światła”. Lampa Ora objęta jest 24-miesięczną gwarancją.

Lampa wisząca Ora wyróżnia się oryginalnym wzornictwem, które doskonale dopełni wystrój pomieszczeń w stylu nowoczesnym. Lampa świetnie prezentuje się w pomieszczeniach, gdzie dominują wyraziste kolory, np. czerwień, butelkowa zieleń, granat itp. Aby stworzyć stylową kompozycję, dobierz do niej inne dekoracje z czarnego metalu.

Wymiary
Długość 120 cm
Szerokość 68 cm
Wysokość 29 cm
Waga 8 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Black Red White S.A.