Lampa wisząca Orion — postaw na design!

Lampa wisząca Orion to designerska propozycja do dużych i nowoczesnych wnętrz. Model świetnie sprawdzi się jako oświetlenie salonu, jadalni lub przestronnej klatki schodowej. Stylowe połączenie ledowych modułów z futurystyczną formą abażura sprawia, że lampa prezentuje się niezwykle efektownie.

To, co wyróżnia lampę do dwa symetryczne okręgi wykonane z metalu i tworzywa sztucznego, w których zostały umieszczone panele LED. Okręgi zostały umieszczone na różnych wysokościach i pod różnym kątem, dzięki czemu całość zyskała nowoczesny i lekki charakter. Konstrukcję lampy podtrzymuje 5 minimalistycznych łańcuszków, wychodzących z okrągłej, stalowej podsufitki w kolorze czarnym.

Ledowe oświetlenie o mocy 53W pozwoli na precyzyjne oświetlenie nawet dużego pomieszczenia. Temperatura barwowa 3000K sprawia, że światło ma biały i ciepły odcień, dzięki czemu jest równocześnie przytulne.

Lampa wisząca Orion to model, który świetnie sprawdzi się w reprezentacyjnych pomieszczeniach w stylu nowoczesnym. Postaw na design!

Wymiary
Długość 50-91 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 50-90 cm
Waga 3.4 kg
Do pobrania