Lampa wisząca Osso — efektowne oświetlenie Twojego domu!

Szukasz efektownej lampy do salonu, jadalni lub stylowej sypialni? Lampa wisząca Osso w kolorze patyna to ciekawa propozycja łącząca elementy nowoczesnego designu z klasyczną i elegancką kolorystyką. Cztery punkty świetlne pozwolą Ci precyzyjnie oświetlić nawet duże pomieszczenie!

Główną ozdobą lampy są cztery dekoracyjne klosze w kształcie kuli. Mleczne, białe szkło sprawia, że oświetlenie jest niezwykle przytulne i przyjemnie rozproszone. Klosze zostały symetrycznie umieszczone po obu stronach prostego drążka w kolorze patyny. Konstrukcja lampy podtrzymywana jest przed dwa minimalistyczne łańcuszki oraz stylową, okrągłą podsufitkę.

Każdy z czterech punktów świetlnych został wyposażony z gwint E14, w którym możesz umieścić żarówki o maksymalnej mocy 40W. Zastosowana klasa szczelności IP20 chroni lampę przed osadzaniem się kurzu i pyłu z zewnątrz.

Lampa Osso może stanowić samodzielne oświetlenie pomieszczenia lub być częścią większej całości. W ramach serii znajdują się wielopłomienne modele oraz efektowne kinkiety.

Wymiary
Długość 9 cm
Średnica 9 cm
Szerokość 9 cm
Wysokość 100 cm
Waga 2.45 kg
Do pobrania