Lampa wisząca Palermo — szampański nastrój każdego dnia!

Lampa wisząca Palermo w kolorze szampańskiego złotato efektowna propozycja do nowoczesnego wnętrza. Lampa sprawdzi się jako oświetlenie salonu, gabinetu oraz sypialni. Możesz zawiesić ją nad blatem stołu lub kuchennego barku.

To, co wyróżnia model to geometryczna budowa o futurystycznym zacięciu. Klasyczny okrągły klosz został wykonany z elementów o kształcie regularnych trójkątów, które efektownie wginają się do środka. Oryginalny abażur podtrzymywany jest przez prosty metalowy łańcuch oraz okrągłą podsufitkę w kolorze szampańskiego złota. Całość prezentuje się bardzo nowocześnie.

Lampa Palermo posiada klasyczną oprawkę na żarówkę o typie gwintu E27. Możesz zainstalować w niej punkt świetlny o maksymalnej mocy 40W. Klasa szczelności IP20 zabezpiecza konstrukcję przed kurzem i pyłem z powietrza.

Lampa Palermo to efektowne oświetlenie, które będzie gustownym uzupełnieniem nowoczesnych aranżacji w stylu industrialnym lub glamour. Oryginalny kolor wprawi Cię w iście szampański nastrój każdego dnia!